Clicky
بازدید دو روزه مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره هلدینگ ایجاد محیط از پروژه برجهای دوقلوی اکباتان اردبیل

در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 4 و 5 مردادماه 1401 مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره هلدینگ ایجاد محیط به همراه تعدادی از مدیران شرکت های عضو هلدینگ از پروژه برجهای دوقلوی اکباتان اردبیل بازدید نمودند.
در این بازدید بر اساس برنامه ریزی انجام شده از قسمت های مختلف برج ها بازدید نظارتی بعمل آمد و کیفیت اجرای پروژه و پیشرفت آن مورد بررسی واقع گردید، سپس در جلسه ای که با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان ، شهردار اردبیل و معاون راه و شهرسازی استان اردبیل در سالن جلسات بنیاد مسکن برگزار شد آقای دکتر کورش امیدی پور مدیرعامل شرکت نوسازی و عمران اکباتان گزارش کاملی از روند اجرا و مشخصات پروژه به سمع و نظر حاضران رساندند. در ادامه زمین معروف به شهرک رضوان و نمای EPS در برخی واحدهایی که در شهر اردبیل اجرا شده است و همچنین کارخانه تولید آسانسور بازدید بعمل آمد و طرح کانسپت اولیه ی مربوط به زمین رضوان در جلسه ای با حضور مدیرعامل مشاور ساختمان و شهرساز اکباتان ارائه و مورد بحث و بررسی واقع گردید.
در این بازدید و جلسه آقای دکترحبیبی مدیرعامل محترم هلدینگ ایجاد محیط ضمن تشکر از عوامل پروژه بدلیل انجام کار با کیفیت بالا و رعایت ضوابط و اصول فنی در اجرا و ایمنی در کار مطالبی را در خصوص نمای پروژه و نحوه ی اجرای باقیمانده ی عملیات پروژه و طراحی زمین شهرک رضوان بیان فرمودند .