Clicky
جلسه بررسی عملکرد شش ماهه اول سال مالی 1401-1400 شرکت های تابعه ایجاد محیط

براساس دعوت قبلی ، جلسه ی بررسی عملکرد شش ماهه ی اول سال مالی 1401-1400 شرکت های تابعه ی هلدینگ ایجاد محیط در روز شنبه مورخ 1401/04/11 در محل پروژه باغ آذری و به میزبانی شرکت نوسازی و عمران اکباتان برگزار شد .
در این جلسه که اعضای هیأت مدیره هلدینگ ایجاد محیط ، مدیران عامل و اعضای موظف هیأت مدیره شرکت های گروه حضور داشتند ، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ، هر کدام از مدیران عامل شرکت های گروه به ارائه ی گزارش عملکرد بویژه در خصوص پروژه های عمرانی در دست اجرا و همچنین در دست مطالعه و پیگیری خود پرداختند . در ادامه ی جلسه آقای دکترحبیبی مدیرعامل هلدینگ ایجاد محیط ، ضمن قدردانی از زحمات شرکت ها نکاتی را در خصوص تحلیل بازار مسکن ، مهندسی ارزش در پروژه ها ، اهمیت اخذ سند مالکیت ، مستندسازی اقدامات اجرائی ، حضور بموقع و پیگیری جدی در دعاوی حقوقی ، بازاریابی و فروش ، توافقات با استانها و همکاری و تعامل دو جانبه با آنها ، یکسان سازی فرمت گزارش دهی و مراقبت در انجام کارها در زمان خود و جبران انحرافات از برنامه زمانبندی پروژه ها بیان فرمودند . سپس آقای مهندس خواجه دلویی نیز با تشکر از زحمات شرکت ها و ارزش آفرینی هایی که در شش ماهه گذشته در هر کدام از شرکت ها اتفاق افتاده است بر ضرورت توجه به چالش های شرکت ها بخصوص در مقوله ی پیشرفت فیزیکی و موضوع فروش و بازاریابی اشاره نمودند .
ایشان بر هم افزایی شرکت ها و کمک به هم برای پیشبرد امور تاکید فرموده و استفاده از فنآوری های جدید در صنعت ساختمان در شرکتهای گروه و برند سازی ، توجه به کیفیت چه در طراحی و چه در اجرا و انجام بموقع تعهدات را از امور مهم و قابل توجه قلمداد فرموده و از شرکتها خواستند به این مقولات توجه لازم را معطوف دارند .
پس از بحث و تبادل نظر میان اعضای جلسه ، در ساعت 12:00 جلسه  با صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت .